TMIT IoT Verseny 2018

Van egy jó ötleted? Toborozz hozzá csapatot, és induljatok a TMIT Internet of Things versenyén! Írjátok meg, hogy hogyan változtatnátok meg Internetre kötött eszközök segítségével a hétköznapokat, és legyetek egyike a hat szerencsés csapatnak, akik lehetőséget és támogatást kapnak, hogy egy szakmai zsűri előtt mutathassák be az ötletüket. A verseny fődíja 300.000 Ft.

Versenyfelhívás és további részletek:

Demonstrátori lehetőségek!

A TMIT egyes tantárgyak oktatásának segítéséhez örömmel veszi BME hallgatók demonstrátori közreműködését. Érdeklődni a tantárgyfelelős oktatónál lehet!

A MAGYAR TUDOMÁNY ÜNNEPÉN VICSI KLÁRÁT KIEMELT ELŐADÁS MEGTARTÁSÁRA KÉRTÉK FEL.

Az MTA Székház Dísztermében megtartott előadásának címe "A beszéd rejtett rétegeinek feltárása mesterséges intelligenciával"

Hegedűs Csaba - TDK és OTDK után siker az ÚNKP pályázaton is

Hegedűs Csaba, tanszékünk hallgatója az idei Országos TDK-n I. helyezést ért el - villamosmérnökként az Informatika tudományi szekcióban, Infokommunikációs és hálózati infrastruktúrák tagozaton.

Kóczy T. László professzor úr a Lengyel Tudományos Akadémia tagja lett

A Lengyel Tudományos Akadémia Közgyűlése tagjainak sorába választotta Kóczy T László professzor urat (Foreign Member of the Academy)

Dr. Cinkler Tibor az MTA Távközlési Tudományos Bizottságának új elnöke

Dr. Cinkler Tibor, a TMIT professzora lett az MTA Távközlési Tudományos Bizottság új elnöke az elkövetkező három évre. Gratulálunk!

Gratulálunk a TDK2017 konferencián résztvevő hallgatóinknak és konzulenseiknek!

A TDK 2017 konferenciára 8 szekcióban versenyezhettek. TMIT-es konzulensek közreműködésével 14 dolgozat vett részt a konferencián, ezeket 5 különböző szekcióban adták elő hallgatóink.

1. helyezést     3 dolgozat,

2. helyezést     2 dolgozat,

3. helyezést     4 dolgozat

jutalmat           5 dolgozat

ért el.

Meghívó a SmartCom Lab éves workshopjára

A Smart Communications Laboratórium éves szemináriumán élő demókkal egybekötve mutatjuk be az elmúlt egy év kutatás-fejlesztési eredményeit.

NVIDIA Deep Learning Institute (DLI) oktatói minősítés

Kollégánk, Dr. Gyires-Tóth Bálint felkérés alapján elnyerte az NVidia Deep Learning Institute (DLI) Certified Instructor és University Ambassador címeket.

Best Paper & Best Session Award !

2017. szeptember 11-14. között megrednezett a "8th International Conference on Cognitive InfoCommunications" konferencia kiemelkedő eredményei

TMIT hírek, események a facebookon