Best Paper & Best Session Award !

2017. szeptember 11-14. között megrednezett a "8th International Conference on Cognitive InfoCommunications" konferencia kiemelkedő eredményei

Elhunyt Dr. Frajka Béla

Eltávozott közülünk Dr. Frajka Béla, aki csaknem negyven évig oktatott a Műegyetemen, és a Távközlési és Telematikai Tanszékről (TMIT) ment nyugdíjba.

Hallgatóink sikere a SIGCOMM 2017 konferencián

A SIGCOMM 2017 konferencia Student Research Competation versenyen Szalay Márk és a "HARMLESS: Cost-Effective Transitioning to SDN" demo első helyezést ért el. Gratulálunk a HARMLESS csapatának!

Gratulálunk!

Gratulálunk: Kóczy T. László professzor Magyar Köztársasági Érdemrend Középkereszt kitüntetést kapott.

Kóczy T. László professzor kimagasló szakmai munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Középkereszt kitüntetést vehetett át augusztus 20. alkalmából.
A kitüntetést Áder János Köztársasági Elnök megbízásából Balog Zoltán (EMMI) miniszter úr adta át.

Nyertes kutatói pályázatok – gratulálunk!

Nagyszerű siker, újabb lehetőségek a tudományos kiválóságok erősítésére, gratulálunk!

A BESZÉD MINT "BIOSZIGNÁL"

A  beszéd mint "bioszignál" - a Magellán Riportmagazin ellátogatott a BME TMIT beszédakusztikai laborcsoportjába.

Sonkoly Balázs Lendület program

Sonkoly Balázs Lendület program nyeréséről a BME honlapja is beszámol.

Büszkék vagyunk Rád!
Csak így tovább!

Sonkoly Balázs MTA Célzott Lendület nyertes - Gratulálunk!!!

Új Célzott Lendület kutatócsoport alakul Sonkoly Balázs vezetésével, az MTA és Ericsson támogatásával: "Hálózatok szoftverizálása a felhőben és a felhők alatt"

A “gazdagok klubját” néha a szegényebbek működtetik

Kőrösi Attila, Bíró József, Heszberger Zalán és Gulyás András eredményei olvashatók a rangos Scientific Reports (Nature Publishing Group) folyóiratban.

Gratulálunk a Kari Tanulmányi Verseny díjazottainak!

A legtöbben a matek versenyen vettek részt, a második legnépesebb mezőnyt az Infokommunikáció vonzotta.

TMIT hírek, események a facebookon