PÁLYÁZATI FELHÍVÁS felsőoktatási tanulmányi ösztöndíj-támogatásra

A BME TMIT együttműködve a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal pályázatot ír ki a BME VIK nappali tagozatos, Mérnökinf. BSc. valamint a  Villamosmérnöki BSc. hallgatói számára.

Gratulálunk a TDK2020 konferencián résztvevő hallgatóinknak és konzulenseiknek!

A TDK 2020 konferenciát idén rendhagyó módon online rendezték meg. A szokatlan, sok esetben nehezítetett körülmények a TDK munkák számosságát és minőségét nem befolyásolták.

Németh Krisztán tevékenységét az NJSZT Tarján Rezső díjjal ismerte el

Tarján Rezső a Neumann János Számítógéptudományi Társaság (NJSZT) első elnöke, a hazai számítástechnika egyik úttörője volt.

V. SmartCom Lab Workshop

V. SmartCom Lab Workshop - ABCDE5G : Artificial Intellience, Blockchain, Cloud Computing, Data Science, Edge Computing, 5G az Ipari IoT-ban - Időpont: november 26. csütörtök 16 óra

Ezúton szeretnénk meghívni minden érdeklődőt a Smart Communications Laboratórium éves szemináriumára.

Ingyenes TMIT & NVidia Deep Learning Institute egész napos workshop

A BME Távközlési és Médiainformatikai Tanszék az NVidia Deep Learning Institute (DLI)-al közösen 2020. október 23-án 9-17 óra között rendezi meg a következő egész napos workshopot "Fundamentals of Deep Learning" címmel.

Elhunyt Dr. Tarnay Katalin

Elhunyt Dr. Tarnay Katalin, tanszékünk címzetes egyetemi tanára. „A jó harcot megharcoltam, a pályát megfutottam, a hitet megtartottam.”

Szekrényes Emese két teniszbajnoki címe

Munkatársunk, Szekrényes Emese két kategóriában is bajnoki címet szerzett a XXXIX. Szenior Magyar Bajnokságon.

Gratulálunk!

TMIT IoT Verseny 2020 Döntő - eredmények

A döntőbe került csapatok:
Okos Paintball, Okosotthon, Lovak aktivitásának monitorozása, Arrow- head Reliability and Availability Analyzer (AI), TalAI (AI), Green Lead (AI), WatchDog (AI)

TMIT IoT Verseny 2020 Döntő

A TMIT IoT verseny immár ötödik éve vonultatja fel a legérdekesebb új ötleteket "Dolgok Internete" témában. Az idei döntő 2020. szeptember 25-én délután 13:00 órai kezdéssel, a BME Q-II nagy-előadóban kerül megrendezésre

TMIT Internet of Things Verseny 2020

Van egy jó ötleted? Toborozz hozzá csapatot, és induljatok a TMIT Internet of Things versenyén!

TMIT hírek, események a facebookon