Az NVidia Deep Learning Institute (DLI) minősített oktatója

Kollégánk, Hajgató Gergely az NVidia Deep Learning Institute (DLI) minősített oktatója lett.

A DLI rövidebb, egyénileg teljesíthető és hosszabb, oktatók által vezetett kurzusokat kínál különböző, a gépi tanulással kapcsolatos témakörökből. E gyakorlatorientált kurzusok a legújabb szoftveres és hardveres technikákkal vezetik be a jelentkezőket a gépi tanulás gyakorlatába, jól kiegészítve az egyetemen tanultakat. Gergely az Egyetem polgárainak (hallgatóknak és oktatóknak egyaránt) ingyenes workshopokat fog tartani, először a GPU-val gyorsított adatelemzés témakörében. Az időpontok és részletek várhatóan a 2022-es őszi félévben kerülnek meghirdetésre. Munkájához gratulálunk, és sok sikert kívánunk!