Mesterséges Intelligencia + Internet of Things (AI + IoT) verseny DÖNTŐ

A TMIT rendezésében a Mesterséges Intelligencia + Internet of Things (AI + IoT) verseny várva várt döntője 2021-ben. Helyszín: BME I épület IB 026-os előadó. Mindenkit szeretettel várunk szept. 23-án, 15.00-kor

TMIT IoT Verseny 2021 Döntő

A TMIT AI + IoT verseny immár hatodik éve vonultatja fel a legérdekesebb új ötleteket "Dolgok Internete" témában. Az idei döntő 2021. szeptember 23-án délután 15:00 órai kezdéssel, a BME IB 026-os előadóban kerül megrendezésre. Idén sem kizárólag a Távközlési és Médiainformatikai Tanszékről, vagy a Villamosmérnöki és Informatikai Kar más tanszékeiről, hanem a Gépészmérnöki Karról is szerepelnek versenyzők.

A verseny kiemelt tématerülete: "AI és IoT - Mesterséges Intelligencia az IoT alkalmazásaiban".

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A döntő során minden csapatnak 20 perce van bemutatni a pályaművét: ebben előnyös ha szerepel videó, személyes előadású prezentáció és fizikai demonstráció is - és mind műszaki, mind gazdasági-hasznosítási kérdésekre is fény derül. Ezután a zsűri és a közönség kérdéseire válaszol röviden az adott csapat. A csapatonkénti prezentációk után egy közös demó és beszélgetés indul: a közönség és a zsűri megtekinti a pályaműveket és kötetlen beszélgetés zajlik az érdeklődők között. Ezután a zsűri visszavonul döntésre, a közönség pedig leadja a szavazatait. A rendezvény zárásaként a zsűri kihirdeti az eredményt: kiderül ki nyerte a fődíjat és a közönségdíjat nyertesét.

A Döntő lezárult, íme a végeredmény

TMIT AI+IoT verseny döntősei elismerés:
- Air Quality Map
Vida Imre, Dremák Gergely

- Smarthone fűtés
Sipos Károly, Schneider Attila, Pintér Marcell, Szabó Péter

TMIT különdíj:
-Smart Home Grid
Kohanecz Ádám, Blazsek Attila, Kozma Dávid Márk, Deli Tamás

Közönségdíj:
- Kollaboratív Drón
Bodnár Bence, Riesing József, Kővári Ádám