Telt ház a 2. NVidia Deep Learning workshop-on

2018. december 18-án immár második alkalommal rendeztünk egész napos NVidia Deep Learning Institute (DLI) workshop-ot, melynek a témája a természetes nyelvfeldolgozás (Natural Language Processing, NLP) volt mély tanulás segítségével. A workshop során a résztvevők megismerkedtek a természetes nyelvfeldolgozás legfőbb kihívásaival, a szavak vektorként történő ábrázolásával, ezen túl szöveg osztályozási és fordítási feladatokat oldottunk meg deep learning segítségével.

A workshopnak az EIT Digital adott helyet a budapesti EIT Digital Co-Location Center-ben.

Részletes beszámoló a napról: https://medium.com/@SmartLabAI/nvidia-deep-learning-institute-m%C3%A1sodik-eg%C3%A9sz-napos-workshop-fundamentals-of-natural-language-b65b5018bb07

A jövőben is különböző témákkal (pl. Deep Learning based Computer Vision, Natural Language Processing, Working with Multiple Datatypes, Multi-GPU trainings, stb.) további egész napos DLI Workshop-okat fogunk szervezni.