Dr. Cinkler Tibor az MTA Távközlési Tudományos Bizottságának új elnöke

Dr. Cinkler Tibor, a TMIT professzora lett az MTA Távközlési Tudományos Bizottság új elnöke az elkövetkező három évre. Gratulálunk!

Gratulálunk a TDK2017 konferencián résztvevő hallgatóinknak és konzulenseiknek!

A TDK 2017 konferenciára 8 szekcióban versenyezhettek. TMIT-es konzulensek közreműködésével 14 dolgozat vett részt a konferencián, ezeket 5 különböző szekcióban adták elő hallgatóink.

1. helyezést     3 dolgozat,

2. helyezést     2 dolgozat,

3. helyezést     4 dolgozat

jutalmat           5 dolgozat

ért el.

Meghívó a SmartCom Lab éves workshopjára

A Smart Communications Laboratórium éves szemináriumán élő demókkal egybekötve mutatjuk be az elmúlt egy év kutatás-fejlesztési eredményeit.

NVIDIA Deep Learning Institute (DLI) oktatói minősítés

Kollégánk, Dr. Gyires-Tóth Bálint felkérés alapján elnyerte az NVidia Deep Learning Institute (DLI) Certified Instructor és University Ambassador címeket.

Best Paper & Best Session Award !

2017. szeptember 11-14. között megrednezett a "8th International Conference on Cognitive InfoCommunications" konferencia kiemelkedő eredményei

Elhunyt Dr. Frajka Béla

Eltávozott közülünk Dr. Frajka Béla, aki csaknem negyven évig oktatott a Műegyetemen, és a Távközlési és Telematikai Tanszékről (TMIT) ment nyugdíjba.

Hallgatóink sikere a SIGCOMM 2017 konferencián

A SIGCOMM 2017 konferencia Student Research Competation versenyen Szalay Márk és a "HARMLESS: Cost-Effective Transitioning to SDN" demo első helyezést ért el. Gratulálunk a HARMLESS csapatának!

Gratulálunk!

Gratulálunk: Kóczy T. László professzor Magyar Köztársasági Érdemrend Középkereszt kitüntetést kapott.

Kóczy T. László professzor kimagasló szakmai munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Középkereszt kitüntetést vehetett át augusztus 20. alkalmából.
A kitüntetést Áder János Köztársasági Elnök megbízásából Balog Zoltán (EMMI) miniszter úr adta át.

Nyertes kutatói pályázatok – gratulálunk!

Nagyszerű siker, újabb lehetőségek a tudományos kiválóságok erősítésére, gratulálunk!

A BESZÉD MINT "BIOSZIGNÁL"

A  beszéd mint "bioszignál" - a Magellán Riportmagazin ellátogatott a BME TMIT beszédakusztikai laborcsoportjába.

TMIT hírek, események a facebookon