Elhunyt Dr. Grad János

Eltávozott közülünk Dr. Grad János, a BME címzetes egyetemi tanára, aki tanszékünk oktató munkájában hosszú ideje vett részt.

Dr. Grad János a Budapesti Műszaki Egyetem elvégzése után a Tungsram Adócsőgyárában kezdett el dolgozni 1956-ban, ahol rádióeszközök, adócsövek mérési eljárásaival foglalkozott.

5G az ipari IoT területén: kutatási iránymutatás a TMIT-ről

A doktori képzésre tavaly akkreditált "5G hálózatok, szolgáltatásaik, és az ipari IoT szinergiája" tárgyunk alapján a téma kutatási irányairól szóló cikkünk az MDPI Sensors folyóirat főoldalára került.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS felsőoktatási tanulmányi ösztöndíj-támogatásra

A BME TMIT együttműködve a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal pályázatot ír ki a BME VIK nappali tagozatos, Mérnökinf. BSc. valamint a  Villamosmérnöki BSc. hallgatói számára.

A TMIT HSN Lab csapata nyerte a nemzetközi ARIAC versenyt

Vidács Attila vezetésével, első helyen végzett a TMIT HSN Lab Felhő robotika csoportja az NIST által szervezett nemzetközi ARIAC versenyen, és ezzel elnyerte a 10 ezer dolláros fődíjat is.

Szomorú hír: elhunyt Henk Tamás, c. egyetemi tanár, volt tanszékvezetőnk

Kiemelkedően igényes, felkészült és következetes kollegánk távozott közülünk

Specializációválasztás 2020 - HSN Lab

HSN Labor rövid bemutatkozó videó a specializációválasztás előtt álló hallgatók számára

Specializációválasztás 2020 - SmartCom Lab

SmartCom Labor rövid bemutatkozó videó a specializációválasztás előtt álló hallgatók számára

Specializációválasztás 2020 - DC Lab

DCLab rövid bemutatkozó videó a specializációválasztás előtt álló hallgatók számára

Specializációválasztás 2020 - SmartLabs

SmartLabs rövid bemutatkozó videó a specializációválasztás előtt álló hallgatók számára

TMIT Internet of Things Verseny 2020

Van egy jó ötleted? Toborozz hozzá csapatot, és induljatok a TMIT Internet of Things versenyén!

TMIT hírek, események a facebookon