Záróvizsgák (2018 őszi félév)

Záróvizsga felelős: Szekrényes Emese

A 2018/2019 őszi félévéhez tartozó (2019 januári) záróvizsgák időpontjai:

ELKÜLÖNÍTETT ZÁRÓVIZSGÁK IDŐSZAKA
BSC képzés:  2019. január 2. (közös az MSC felvételivel) :
 

ZÁRÓVIZSGÁK IDŐSZAKA: .
-BSc képzés:  2019. január 3- 9. és január 10-29.
-MSc képzés: 2019. január 3.-29.
 

MSC FELVÉTELI IDŐPONTJAI:

vill/info: 2019. január 2. és

gazdinfo : 2019. január 7.

A dolgozat beadása a diplomaterv portálon 2018 december 7-e 12 óra

A dolgozat késedelmes beadása konzulensi engedéllyel (nem BSc-s):  2018 december 16-a 24 óra

A gördülékeny és biztonságos lebonyolítás érdekében záróvizsgázó hallgatóinkat az alábbiakra kérjük:

  • kísérjék folyamatosan figyelemmel e honlapon a napon belüli beosztások esetleges változásait (különösen a vizsga előtti napon)
  • a feltüntetett kezdési időpont előtt 30 perccel legyenek már jelen, vizsgára készen

Köszönjük az együttműködést, sikeres felkészülést és záróvizsgázást kívánunk!

Megjegyzés: A hallgatók a Neptunon tudnak jelentkezni a záróvizsgára november 26-tól. Segíti a szervezést, ha azok a hallgatók, akik bár felvették ebben a félévben a Szakdolgozat készítés vagy Diplomaterv 2 tárgyakat, de nem kívánnak 2019 januárban záróvizsgázni, azt jelezzék a tanszéki oktatási ügyintézőnél (IB219 iroda).

Vonatkozó szabályzatok, tájékoztatók

1. Közös BSc záróvizsga – MSc felvételi szabályzat:

https://www.vik.bme.hu/document/1345/original/bsc-zv-msc-felv-170607.pdf

2. BSc szakdolgozat-, záróvizsga- és oklevél szabályzat:

https://www.vik.bme.hu/document/1343/original/BSc-ZV-170607.pdf

3. MSc diplomaterv-, záróvizsga- és oklevél szabályzat:

https://www.vik.bme.hu/document/1344/original/MSc-ZV-170607.pdf

4. Az új tantervek szerint haladók diplomatervtéma előírásai:

https://www.vik.bme.hu/document/519/original/Projekttantárgy-alapelvek_141105.pdf

5. Hallgatói tájékoztatók:

https://www.vik.bme.hu/kepzes/alapkepzes/altalanos/501.html

6. Mellékletek formanyomtatványai:

http://www.vik.bme.hu/document/520/original/Szakdolgozat_diplomaterv_elb...

%C3%B3-befogad%C3%B3_minta.pdf

https://www.vik.bme.hu/document/697/original/MSc_projekttant%C3%A1rgy_k%...

lem_minta.pdf

7. Diplomaterv Portál felhasználói útmutató:

https://diplomaterv.vik.bme.hu/Download/Diplomaterv_Portal_leiras_v15.pdf

8. Címtáras bejelentkezés útmutató:

https://diplomaterv.vik.bme.hu/Download/Diplomaterv_Portal_cimtaras_beje...

9. Diplomaterv Portál:

http://diplomaterv.vik.bme.hu

 

 

2019. január 4.  ???  10:30-12:00, IB210

  • Elnök:  Dr. Antal Csaba (Ericsson)
  • Tagok:  Dr. Szaszák György (TMIT), Lukovszki Csaba (TMIT)

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
10:30 Wolf Ádám VM Dr. Varga Pál Okos kaptár tervezése és megvalósítása Mikrokontroller alapú rendszerek AUT ?
11:00 Dobreff Gergely László MI Dr. Toka László Csapatsportok mérkőzéseinek elemzése gépi tanulási módszerekkel Adatelemzés Kabódi László SZIT
11:30 Bicskei Balázs MI Dr. Kósa Zsuzsanna Mária Jogosultság kezelő modul kialakítása egy nyomkövető rendszerben Termelésinformatika Dr. Villányi Balázs ETT

 

2019. január 7. 09:00-16:30, IB210

Délelőtt:

  • Elnök:  Dr. Toka László (TMIT)
  • Tagok: Dr. Simon Csaba (TMIT), Hollósi Gergely (Bluewell Kft.)

Délután:

  • Elnök:  Dr. Tikk Domonkos (Gravity)
  • Tagok: Dr. Kovács Gábor (TMIT), Németh Krisztián (TMIT)
időpont vizsgázó           konzulens        szakdolgozat címe                            tantárgy         

vizsgáztató                  

09:00 Cserjési Kristóf Jenő MI Dr. Toka László Nyelvtanuló alkalmazás fejlesztése okostelefonra Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
09:30 Fedor Zsombor László MI Dr. Toka László Adaptív Streaming analitika hibrid Big Data környezetben Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
10:00 Székely Szilvia MI Dr. Toka László Nagyméretű adatbázis másolások folyamatát elemző keretrendszer tervezése és implementálása Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
10:30 Kolesza Renáta MI Dr. Rétvári Gábor A Kubernetes hálózati teljesítményének mérésére szolgáló keretrendszer kiterjesztése Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
11:00 Kovács Dániel MI Dr. Maliosz Markosz Kubernetes konténer platform hálózati implementációinak teljesítményvizsgálata fizikai szerver klaszteren Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
11:30 Kovács Dávid MI Dr. Maliosz Markosz Unikernelek használata a Function as a Service futtatási modellben Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
12:00 Zsámár Olivér MI Dr. Maliosz Markosz Nyílt forráskódú serverless platformok teljesítményvizsgálata Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
12:30 Pató Imre MI Dr. Kósa Zsuzsanna Mária   Eredményhirdetés  
12:35-13:00     Ebédszünet    
13:00          
13:30 Kánai Gergely MI Dr. Fehér Gábor Virtuális avatarok fejlesztése orientációs szenzorok segítségével Mobil kommunikációs hálózatok Dr. Szabó Sándor HIT
14:00 Németh Levente MI Dr. Fehér Gábor Lokalizáció IoT hálózatok segítségével Mobil kommunikációs hálózatok Dr. Szabó Sándor HIT
14:30 Szommer Zsófia MI Dr. Sztahó Dávid Kézremegést és hangfelvételt rögzítő mobilalkalmazás készítése Parkinson-kór diagnosztizálására Mobil kommunikációs hálózatok Dr. Szabó Sándor HIT
15:00 Papp Zsófia VM Dr. Cinkler Tibor Műholdas helymeghatározás NB-IoT felett teljes IP protokoll stackkel (NB-IoT/IP/UDP/DTLS/CoAP/LWM2M) Mobil kommunikációs rendszerek Dr. Szabó Sándor HIT
15:30 Szombati Attila Dániel VM Dr. Varga Pál IoT vizsgálati keretrendszer Cat-M1 technológiához Mobil kommunikációs rendszerek Dr. Szabó Sándor HIT
16:00 Uri-Szabó Károly István MI Dr. Kósa Zsuzsanna Mária Adatelemzés és vizualizálás az IT auditban Mobil infokommunikációs rendszerek Dr. Szabó Sándor HIT

 

2019. január 8. 9.00-17.00, IB210

Délelőtt:

  • Elnök:  Dr. Csöndes Tibor (Ericsson)
  • Tagok: Dr. Fehér Gábor (TMIT), Török Attila (Evotrex Zrt.)

Délután:

  • Elnök:  Vincze Zoltán (Nokia)
  • Tagok: Dr. Sonkoly Balázs (TMIT), Dr. Gulyás András (TMIT)
időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztat
9:00 Molnár Tamás VM Dr. Vidács Attila Vezetéknélküli hálózatok felett működő ipari technológiák teljesítményanalízise Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
9:30 Vajda Levente VM Dr. Vidács Attila Moduláris robotikai alkalmazás ROS/Gazebo környezetben Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
10:00 Bálint Domonkos József VM Dr. Mihajlik Péter Természetes nyelvű szövegek gépi osztályozása Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
10:30 Kováts Levente VM Dr. Varga Pál Mozgásérzékelés WiFi keretek mérésével Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
11:00 Nánási Dániel VM Dr. Simon Csaba Automatizált archiválási megoldás OpenStack alapú felhő rendszerre Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
11:30 Pásztor Máté VM Dr. Heszberger Zalán Automatikus tesztelési megoldások webes szolgáltatások számára Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
12:00 Kerekes Gergő VM Dr. Cinkler Tibor NB-IoT és Cat-M1 feletti LWM2M kétirányú kommunikáció GeoFencing példán Hálózatok építése, konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
12:30-13:00     Ebédszünet    
13:00 Csonthó Marcell MI Dr. Cinkler Tibor LoRa vízhullámspektrum monitorozó hálózat Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
13:30 Komlós Boldizsár MI Dr. Cinkler Tibor Integrált stúdiótechnika vezérlő szoftver tervezése és megvalósítása C# nyelven Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
14:00 Marouf Dániel MI Dr. Tapolcai János Kereső algoritmusok vizsgálata gráf alapú tudás reprezentációhoz Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
14:30 Almási Péter Béla MI Dr. Gyires-Tóth Bálint Művészi hatású képek készítése mély tanulás alapon Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
15:00 Blaskó Gergő MI Dr. Csapó Tamás Gábor Akusztikum-artikuláció inverzió nyelvultrahang alapon, mély neurális hálózatokkal Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
15:30 Takács András Dávid MI Dr. Gulyás András Szöveges adathalmazok vizuális reprezentációja gépi tanulás segítségével Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
16:00 Fodor Balázs MI Dr. Sonkoly Balázs Kubernetes és arra épülő CaaS rendszerek robusztusságának vizsgálata és teljesítményelemzése Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
16:30 Nagy Ádám Zsolt MI Dr. Sonkoly Balázs CaaS és FaaS platformok robusztusságának vizsgálata és teljesítményanalízise Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs

 

2019. január 9. 09.00-12.30, IL105

Délelőtt:

  • Elnök:  Dr. Molnár Sándor (TMIT)
  • Tagok: Moldován István (TMIT), Tóth László (Bluewell Kft.)
időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
09:00 Horváth Kristóf Máté VM Dr. Gyires-Tóth Bálint Blokklánc adatok elemzése mély tanulással Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István
09:30 Bartha Bálint János VM Dr. Orosz Péter SIP protokollüzenetek hardveresen gyorsított dekódolása FPGA-val Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István
10:00 Hajdu Tamás VM Dr. Molnár Sándor LTE hálózatok szimulációs vizsgálata Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István
10:30 Kun Szabolcs VM Dr. Molnár Sándor Torlódásszabályozási algoritmusok szimulációs vizsgálata mobil hálózatokban Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István
11:00 Farkas Dávid VM Gáspár Csaba Anomália detekciós eljárások összehasonlítása Python környezetben Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István
11:30 Kádár Máté VM Dr. Fehér Gábor Locsolórendszer megvalósítás LoRaWAN hálózatban Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István
12:00 Zalai György VM Dr. Fehér Gábor Környzetmegfigyelő szenzor LoRaWAN hálózaban Hálózati technológiák és alkalmazások Moldován István

 

2019. január 9. 08.30-13.30, IB210

Délelőtt:

  • Elnök:  Dr. Gódor István (Ericsson)
  • Tagok: Dr. Vida Rolland (TMIT), Dr. Varga Pál (TMIT)

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
08:30 Ficzere Dániel VM Dr. Varga Pál IoT alkalmazások vizsgálata Cat-M1 és NB-IoT hálózati hozzáféréssel Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
09:00 Fülep Szabolcs VM Dr. Varga Pál Banki informatikai és hálózati infrastruktúra vizsgálata Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
09:30 Kotnyek Bence VM Dr. Varga Pál Forgalomgenerátor NB-IoT hozzáférésű IoT rendszerekehez Hálózati technológiák és alkalmazások VITMA341 Dr. Vida Rolland
10:00 Lukasz Gergely Péter VM Dr. Varga Pál Kisvállalati hálózatok tervezése és implementációja a gyakorlatban Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
10:30 Sütő Péter VM Dr. Varga Pál Gerinchálózati architektúra elemeinek redundáns hálózati elérése Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
11:00 Vida Gergely Bernát VM Dr. Varga Pál Beltéri lokalizációs rendszerek kommunikációs stratégiái Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
11:30 Molnár Marcell VM Dr. Vida Rolland Beltéri pozícionáló rendszer fejlesztése UWB alapokon Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
12:00 Majoros Bence VM Dr. Vida Rolland Képfeldolgozás alapú forgalomfigyelés okos városokban Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
12:30 Vuchetich Bálint VM Dr. Gyires-Tóth Bálint Paraméter térbeli zaj hatásának vizsgálata a mély megerősítéses tanulásban Hálózati technológiák és alkalmazások VITMA341 Dr. Vida Rolland
13:00 Weinper Márton VM Dr. Varga Pál UHF RFID rendszer tervezése helyfüggő szolgáltatáshoz Ipari irányítástechnika Kovács Gábor IIT

 

2019. január 14. 09.00-11.15, IB210

  • Elnök: Dr. Vicsi Klára (TMIT)
  • Tagok: Dr. Szűcs Gábor (TMIT),  Imre Viktor (Robert Bosh Kft.)
időpont vizsgázó konzulens dolgozat címe tantárgy vizsgáztató
09:00 Takács Artúr Bendegúz MI Dr. Vicsi Klára Valós idejű beszéd-diagnosztikai rendszer továbbfejlesztése Szoftverfejlesztési módszerek és paradigmák AUT ?
        Szöveg-és webbányászat Dr. Szűcs Gábor
09:45 Czinege Bence Gergő VM Pálfy Miklós Gábor Licencnyilvántartó alkalmazás fejlesztése Alkalmazásfejlesztés Dr. Csorba Kirstóf AUT
        Szenzorhálózatok és alkalmazásaik Dr. Vidács Attila
10:30 Kolonits Dominik VM Dr. Gyires-Tóth Bálint Objektum felismerés és követés videókon mély neurális hálózatokkal Beágyazott operációs rendszerek Szabó Zoltán vagy Bányász Gábor AUT ?
        Mikrorendszerek tervezése Dr. Fehér Béla vagy Raikovich Tamás MIT ?
           

2019. január 15. 10.00-15.20, IB210

Délelőtt:

  • Elnök: Dr. Rétvári Gábor (TMIT)
  • Tagok: Vajda Lóránt (NISZ Zrt.),  Paróczi Zsombor (TMIT)

Délután:

  • Elnök: Dr. Malomsoky Szabolcs (Ericsson)
  • Tagok: Dr. Rétvári Gábor (TMIT),  Dr. Maliosz Markosz (TMIT)
időpont vizsgázó konzulens dolgozat címe tantárgy vizsgáztató
10:00 Bán Viktor Gergely MI Paróczi Zsombor   Hálózatbiztonság Dr. Bencsáth Boldizsár HIT
        Az internet ökoszisztémája és evolúcója Dr. Rétvári Gábor
10:45 Gellár Vince MI Dr. Varga Pál   Hálózatbiztonság Dr. Bencsáth Boldizsár HIT
        Az internet ökoszisztémája és evolúcója Dr. Rétvári Gábor
11:30 Hodány Gergő MI Paróczi Zsombor   Hálózatbiztonság Dr. Bencsáth Boldizsár HIT ?
        Az internet ökoszisztémája és evolúcója Dr. Rétvári Gábor
12:15-13:00     Ebédszünet    
13:00 Barth Balázs Attila MI Dr. Szűcs Gábor   Multimédiatartalmak intelligens feldolgozása Dr. Szűcs Gábor
        Az internet ökoszisztémája és evolúcója Dr. Rétvári Gábor
13:45 Haja Dávid MI Dr. Toka László   Felhő alapú hálózatok Dr. Maliosz Markosz
        Az internet ökoszisztémája és evolúcója Dr. Rétvári Gábor
14:30 Pető József MI Dr. Molnár Sándor   Felhő alapú hálózatok Dr. Maliosz Markosz
        Az internet ökoszisztémája és evolúcója Dr. Rétvári Gábor
15:15 Dejcző Bálint MI Dr. Maliosz Markosz   Eredményhirdetés  

 

2019. január 16. 09.00-15.30, IB210

Délelőtt:

  • Elnök:  Dr. Dibuz Sarolta (Ericsson)
  • Tagok: Dr. Simon Csaba (TMIT), Plósz Sándor (Bluewell Kft.)

Délután:

  • Elnök:  Dr. Maricza István (Worldquant)
  • Tagok: Dr. Simon Csaba (TMIT), Pálfy Miklós Gábor (ETIK)
időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
9:00 Lukács Roland MI Dr. Maliosz Markosz Nyilvános felhő szolgáltatáson futtatott menedzselt alkalmazás konténerek hálózati teljesítménymérése IP alapú hálózatok menedzsmentje Dr. Simon Csaba
9:30 Szabó Vivien MI Dr. Maliosz Markosz Konténer alapú alkalmazások naplózási és teljesítmény adatait feldolgozó környezet összeállítása Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
10:00 Iványi Blanka MI Paróczi Zsombor Modern recept portál Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
10:30 Szalai Ákos MI Paróczi Zsombor Wpf alapú alkalmazás automatizált funkcionális tesztelése Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
11:00 Gyurácz Kristóf MI Dr. Varga Pál Hálózati konfiguráció-menedzsment DevOps szemlélettel Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
11:30 Tanyi Szvetlin MI Dr. Varga Pál Skálázható okos otthon platform és fejlesztési architektúra Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
12:00-13:00     Ebédszünet    
13:00 Perge Balázs MI Dr. Kóczy László Fuzzy c-means algoritmus alkalmazása a stroke kockázati tényezőinek vizsgálatában Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
13:30 Barkaszi Richárd Miklós MI Dr. Fehér Gábor Szenzoradatok monitorozása LoRa alapú hálózaton Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
14:00 Dézsi Attila MI Pálfy Miklós Gábor Websocket alapú éttermi applikáció, rendelés automatizálására Hálózatba kapcsolt erőforrásplatformok és alkalmazásaik Dr. Simon Csaba
14:30 Bódi Miklós MI Dr. Sonkoly Balázs OpenStack rendszer bővítése Cloud Edge szolgáltatások támogatására IP alapú hálózatok menedzsmentje Dr. Simon Csaba
15:00 Deák Dániel MI Dr. Simon Csaba Konténer alapú virtualizált szolgáltatások terhelés elosztása IP alapú hálózatok menedzsmentje Dr. Simon Csaba

 

2019. január 17. 09.00-15.15, IB210

Délelőtt:

  • Elnök:  Dr. Sallai Gyula (TMIT)
  • Tagok: Dr. Szűcs Gábor (TMIT), Dr. Schmideg Iván (NMHH)

Délután:

  • Elnök:  Dr. Sallai Gyula (TMIT)
  • Tagok: Dr. Szűcs Gábor (TMIT), Dr. Grad János (NMHH)
időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
9:00 Bereczki Gyula GI Dr. Gyires-Tóth Bálint Ajánlati könyv alapú algoritmikus végrehajtási stratégiák vezérlése mély tanulással Adatbányászati technikák Dr. Csima Judit SZIT
        Média-és szövegbányászat Dr. Szűcs Gábor
9:45 Posta Ádám GI Dr. Tapolcai János Kulcsszó ajánlás tudományos cikkekhez gépi tanulással Adatbányászati technikák Dr. Csima Judit SZIT
        Média-és szövegbányászat Dr. Szűcs Gábor
10:30 Tajdi Marcell GI Dr. Szűcs Gábor Közös ember-gép tanulás osztályozás javítására Adatbányászati technikák Dr. Csima Judit SZIT
        Média-és szövegbányászat Dr. Szűcs Gábor
11:15 Várhegyi Petra GI Marton József Ernő Többdimenziós gráfok elemzése Adatbányászati technikák Dr. Csima Judit SZIT
        Média-és szövegbányászat Dr. Szűcs Gábor
12:00-13:00     Ebédszünet    
13:00 Nádudvari Virág GI Dr. Szűcs Gábor Labdarúgás adatbázisokon alapuló sport analitika Adatbányászati technikák Dr. Csima Judit SZIT
        Média-és szövegbányászat Dr. Szűcs Gábor
13:45 Bencsik Ildikó GI Dr. Kósa Zsuzsanna Mária Blokkchain technológia üzleti alkalmazása Üzleti-és pénzügyi elemzés Dr. Kósa Zsuzsanna Mária
        Média-és szövegbányászat Dr. Szűcs Gábor
14:30 Komlódi Benedek MI BSc Dr. Szűcs Gábor Optikai karakterfelismerés intelligens mérőóra leolvasáshoz Gazdálkodási információmenedzsment Dr. Kósa Zsuzsanna Mária

 

2019. január 22. 09.30-16:00, IB210

Délelőtt:

  • Elnök: Dr. Magyar Gábor (TMIT)
  • Tagok: Dr. Sonkoly Balázs (TMIT),  Pálfy Miklós Gábor (ETIK)

Délután:

  • Elnök: Dr. Magyar Gábor (TMIT)
  • Tagok: Baumann Ferenc (TMIT),  Dr. Pörneczy Tamás (Magyar Posta)

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
09:30 György Csaba MI Dr. Cinkler Tibor Python alapú IoT rendszer protokollkonverziókkal Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
10:00 Márton Ádám MI Dr. Cinkler Tibor IoT platform megvalósítása JavaServer Faces (JSF) technológiával Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
10:30 Döbrössy Bálint MI Dr. Szaszák György Magyar nyelvű szöveg alapú reprezentációk szintaktikai és szemantikai szempontú vizsgálata Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
11:00 Fodor Dávid MI Pálfy Miklós Gábor Vezetői döntéstámogató alkalmazás - Online marketing területen Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
11:30 Kiss Dávid Attila MI Dr. Sonkoly Balázs ONAP platform bővítése új orkesztrációs megoldásokkal Hálózatok építése és üzemeltetése Dr. Sonkoly Balázs
12:00-13:00     Ebédszünet    
13:00 Vatamány Lóránd JánosMI Dr. Gyires-Tóth Bálint Heterogén pénzügyi idősorok modellezése mély tanulással Adatelemzés Kabódi László SZIT ?
13:30 Kiss Orsolya MI Németh Felicián Bálint A Kubernetes hálózati alrendszereinek vizsgálata Médiaalkalmazások -és hálózatok a gyakorlatban Dr. Huszák Árpád HIT
14:00 Klajbár Dávid VM Dr. Gulyás András Emberek által alkalmazott útválasztási stratégiák vizsgálata szóhálókban Médiakommunikáció Dr. Huszák Árpád HIT
14:30 Janity Dániel MI Pálfy Miklós Gábor Web alkalmazás fejlesztése java nyelven, elosztott környezetben, java networking segítségével Tartalomkezelési technológiák Dr. Magyar Gábor
15:00 Kaszás Valér MI Dr. Szaszák György EEG jelek osztályozása feladatváltási paradigmában mély neurális hálózatokkal Tartalomkezelési technológiák Dr. Magyar Gábor
15:30 Marosi Péter MI Dr. Szűcs Gábor Sportfogadásos webportál backend fejlesztése Tartalomkezelési technológiák Dr. Magyar Gábor

 

2019. január 23. 09.00-16:45, IB210

Délelőtt:

  • Elnök: Dr. Bartolits István (NMHH)
  • Tagok: Dr. Heszberger Zalán (TMIT),  Szigeti János (Pilar Kft.)

Délután:

  • Elnök: Dr. Vidács Attila (TMIT)
  • Tagok: Szigeti János (Pilar Kft.),  Gáspár Csaba (TMIT)
időpont vizsgázó konzulens dolgozat címe tantárgy vizsgáztató
9:00 Gema Barnabás MI Dr. Toka László   Felhő alapú rendszerek Dr. Szeberényi Imre IIT
        Az internet ökoszisztémája és evolúciója Dr. Heszberger Zalán
09:45 Hegyi Gellért István MI Dr. Heszberger Zalán   Felhő alapú rendszerek Dr. Szeberényi Imre IIT
        Az internet ökoszisztémája és evolúciója Dr. Heszberger Zalán
10:30 Novák Márton MI Dr. Gulyás András   Adatelemzési platformok Gáspár Csaba
        Az internet ökoszisztémája és evolúciója Dr. Heszberger Zalán
11:15 Beke Orsolya MI Dr. Magyar Gábor   Adatelemzési platformok Gáspár Csaba
        Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön Dr. Umenhoffer Tamás IIT ?
12:00-13:00     Ebédszünet    
13:00 Nagy Tamás MI Gáspár Csaba   Adatelemzési platformok Gáspár Csaba
        Üzleti intelligencia Dr. Ekler Péter AUT
13:45 Kővári András MI Dr. Vidács Attila   Adatelemzési platformok Gáspár Csaba
        Internet szolgáltatások és alkalmazások Dr. Vidács Attila
14:30 Desztics Armand MI Dr. Cinkler Tibor   Számítógép biztonság Dr. Buttyán Levente HIT
        Internet szolgáltatások és alkalmazások Dr. Vidács Attila
15:15 Szabó Balázs MI Dr. Mitcsenkov Attila   Az internet ökoszisztémája és evolúciója Dr. Heszberger Zalán
        Internet szolgáltatások és alkalmazások Dr. Vidács Attila
16:00 Tagscherer Ádám János MI Paróczi Zsombor   Az internet ökoszisztémája és evolúciója Dr. Heszberger Zalán
        Internet szolgáltatások és alkalmazások Dr. Vidács Attila

 

2019. január 24. 09.00-16:30, IB210

Délelőtt:

  • Elnök: Dr. Cselényi István (Teliasonera)
  • Tagok: Dr. Vida Rolland (TMIT),  Dr. Marosits Tamás (TMIT)

Délután:

  • Elnök: Dr. Cselényi István (Teliasonera)
  • Tagok: Dr. Fehér Gábor (TMIT),  Dr. Szabó Róbert (Ericsson)
időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
09:00 Apjok Viktor VM Dr. Orosz Péter Új módszerek a hálózatsemlegesség komplex vizsgálatára Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
09:30 Galambos Márton VM Dr. Mihajlik Péter Angol nyelvű beszédfelismerés nyílt forrású alapokon Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
10:00 Penha Felizardo Dániel VM Dr. Biro József Neurális hálózatok elemzése mérnöki módszerekkel Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
10:30 Ferenczi Balázs VM Dr. Varga Pál Software Delivery Platform bevezetése DevOps elvek alapján Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
11:00 Kereszturszky Zoltán VM Dr. Varga Pál Fuzzing teszt módszerek távközlési alkalmazásai Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
11:30 Varga Norbert Vendel VM Dr. Varga Pál Digitális iker koncepció hálózati igényeinek vizsgálata gépjárműveknél Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
12:00-13:00     Ebédszünet    
13:00 Takács Brigitta VM Dr. Fehér Gábor Intelligens növénygondozás Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
13:30 Vidovics Milán VM Dr. Fehér Gábor LoRaWAN hálózatok vizsgálata Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
14:00 Kovács Ádám VM Dr. Szabó Róbert Vizsgálatok a valós idejű, policy vezérelt menedzsment platform (ONAP) felett Hálózati technológiák és alkalmazások Dr. Vida Rolland
14:30 Szedmák Bálint MI ? Dr. Vida Rolland IoT alapú ipari meghibásodás előrejelzés Médiabiztonság Dr. Fehér Gábor
15:00 Baksa János VM Dr. Varga Pál Forgalomgenerátor Cat-M1 hozzáférésű IoT rendszerekehez Hálózatok építése,konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
15:30 Nagy Imre VM Dr. Fehér Gábor Mérőműszer LoRaWAN hálózatokhoz Hálózatok építése,konfigurálása és működtetése Dr. Fehér Gábor
16:00 Markó László MI Dr. Fehér Gábor Jelszó helyettesítő térképes megoldás fejlesztése Médiabiztonság Dr. Fehér Gábor

 

2019. január ... 09.00 -16.00, IB210

Délelőtt:

  • Elnök: ... (   )
  • Tagok: ... (   ), ... (   )

Délután:

  • Elnök: ... (   )
  • Tagok: ... (   ), ... (   )

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe tantárgy vizsgáztató
           
           
           
           
           
           
12:00-13:00     Ebédszünet    
           
           
           
           
           
           
           
           

 

2019. január ... 09.00-16.00, IB210

 

  • Elnök: ... ( )
  • Tagok: ... ( ) ,... ( )

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe vizsgáztató tantárgy
           
           
           
           
           
           
12:00-13:00     Ebédszünet    
           
           
           
           

 

2019. január ... 09.00-16.00, IB210

 

  • Elnök:   ... ( )
  • Tagok:  ... ( ), ... ( )

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe vizsgáztató tantárgy
           
           
           
           
           
           
           
           
12:00-13:00     Ebédszünet    
           
           
           
           
           
           

 

2019. január ... 09.00-16:00, IB210

Délelőtt:

  • Elnök:   ... (  )
  • Tagok:   ... ( ),  ... (  )

Délután:

  • Elnök:   ... ( )
  • Tagok:   ... ( ),  ... (  )
időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe vizsgáztató tantárgy
           
           
           
           
           
12:00-13:00     Ebédszünet    
           
           
           
           
           

 

2019. január ... 09:00-16:00, IB210  

  • Elnök:  ... ( )
  • Tagok:... (  ), ... ( )

 

időpont vizsgázó konzulens szakdolgozat címe vizsgáztató tantárgy